Francja, medal pamiątkowy, 1840

Rozpoczęcie: 29-01-2024 18:00
Zakończenie: 08-02-2024 22:23:40

Cena wylicytowana: 65 zł
Aukcja zakończyła się 08-02-2024 22:23:40
386742
Opis: Francja - Ludwik Filip I (1830–1848), medal pamiątkowy, 1840, Aw: Dwie kobiety przy grobie Napoleona, u góry anioł z trąbką, na dole sygnatura, L ANGLETERRE REMEI A LA FRANCE - LES CENDRES DE NAPOLEON, w odcinku XV OCTOBRE / MDCCCXXXX, Rw: RAMENÉES / EN FRANCE PAR / LE PRINCE DE JOINVILLE / LE XXX. NOVEMBRE / MDCCCXXXX., Obrzeże: Punca BRONZE
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: brąz, 41.1 mm, 32.08 g, patyna

Cena końcowa: 65 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 49