Zakończenie: 05-10-2023 20:00 ÷ 22:47
Polska, denar, 1610
378703
skrócona data 1-0 | III+ |
155 zł szac. 250 zł 51 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, denar, 1609
378702
skrócona data 0-9 | II/III |
180 zł szac. 250 zł 57 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, denar, 1607
378701
skrócona data 0-7 | II/III |
180 zł szac. 250 zł 63 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, denar, bez daty
378700
| III |
700 zł szac. 500 zł 409 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, denar koronny, bez daty
378699
Aw: Orzeł, Rw: Korona, niżej pierścień | III+ |
85 zł szac. 40 zł 45 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, medal na pamiątkę zaślubin Władysława IV i Ludwiki Marii Gonzagi, pocz. XVIII w. (?)
378698
Aw: Popiersie Ludwika XIV w prawo, niżej sygnatura J•MAVG... | II |
1 500 zł szac. 250 zł 102 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Niemcy, 28 stuberów (gulden), bez daty
378697
| III |
155 zł szac. 120 zł 58 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Niemcy, 24 mariengroszy, 1690 HC-H
378696
| II- |
330 zł szac. 400 zł 51 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Austria, talar, 1625
378695
Aw: Madonna z dzieciątkiem, legenda, Rw: Stojący św. Rupe... | III |
720 zł szac. 700 zł 82 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, 1/2 franka, 1589 K
378694
| III/III- |
440 zł szac. 300 zł 102 wyświetleń |
0 | zakończona |