Polska, denar, bez daty
Zakończenie: 05-10-2023 21:16:40
Polska, denar, bez daty
378700
Opis: | Polska - Zygmunt III Waza (1587–1632) - miasto Poznań, denar, bez daty, Poznań |
Stan zachowania: | III, Very Fine |
Dodatkowe informacje: | bardzo rzadki, patyna |
Literatura: | Kop. 7947 (R8), Kopicki (ZIIIW) 1641 (R8), Tyszkiewicz 50? mk |
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 410