Zakończenie: 05-10-2023 20:00 ÷ 22:47
Dania, medal pamiątkowy, 1872
378868
Aw: Trzy postaci (Kopenhaga, po bokach Geniusze Przemysłu... | I- |
155 zł szac. 100 zł 118 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Niemcy, odznaka pamiątkowa
378865
Popiersie w lewo, LUDWIG II. KÖNIG - VON BAYERN, na stron... | III |
70 zł szac. 100 zł 79 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Watykan, medal pamiątkowy, 1978
379040
Aw: Popiersie papieża w lewo, • IOHANNES • PAVLVS • II • ... | I |
310 zł szac. 300 zł 88 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, medal na pamiątkę zaślubin Władysława IV i Ludwiki Marii Gonzagi, pocz. XVIII w. (?)
378698
Aw: Popiersie Ludwika XIV w prawo, niżej sygnatura J•MAVG... | II |
1 500 zł szac. 250 zł 101 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, Karol Beyer, 1965
378921
Aw: Popiersie Karola Beyera lekko w prawo, niżej ZAŁOŻYCI... | I- |
32 zł szac. 40 zł 81 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, Kazmierz Stronczyński, 1968
378922
Aw: Głowa w lewo, KAZIMIERZ - STRONCZYŃSKI - 1809-96, Rw:... | I |
22 zł szac. 30 zł 74 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, Zygmunt Zakrzewski, 1968
378923
Aw: Głowa w prawo, z lewej litera Z, ZYGMVNT ZAKRZEWSKI •... | I |
0 | zakończona | |
Polska, Najstarsze ośrodki kopalnictwa złota na Dolnym Śląsku, 1984
378664
Aw: Pieczęć z orłem i legendą + Decretum civitatis de aur... | I |
700 zł szac. 600 zł 235 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, Gabinet Numizmatyczny Zamku Królewskiego, 1985
378867
Aw: Wizerunki ośmiu monet, w środku GABINET / NUMIZMATYCZ... | I |
32 zł szac. 30 zł 93 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, 150. rocznica urodzin Romana Dmowskiego, 2014
379041
Aw: Popiersie Romana Dmowskiego lekko w prawo, niżej ROMA... | I |
125 zł szac. 60 zł 96 wyświetleń |
0 | zakończona |