Aukcja online

pokaż wszystko
Literatura, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale, odznaczenia, srebrne sztabki.
Rozpoczęcie: 25-09-2023 18:00
Zakończenie: 05-10-2023 20:00 ÷ 22:47
licytacje zakończone
Zdjęcie Opis Stan Cena Ofert Do końca
Polska, frank, 1578 F
Polska, frank, 1578 F
378693
data w otoku, F pod popiersiem
III/III-

600 zł

szac. 450 zł

104 wyświetleń

0 zakończona
Polska, 1/2 franka, 1589 K
Polska, 1/2 franka, 1589 K
378694
III/III-

440 zł

szac. 300 zł

102 wyświetleń

0 zakończona
Austria, talar, 1625
Austria, talar, 1625
378695
Aw: Madonna z dzieciątkiem, legenda, Rw: Stojący św. Rupe...
III

720 zł

szac. 700 zł

82 wyświetleń

0 zakończona
Niemcy, 24 mariengroszy, 1690 HC-H
Niemcy, 24 mariengroszy, 1690 HC-H
378696
II-

330 zł

szac. 400 zł

52 wyświetleń

0 zakończona
Niemcy, 28 stuberów (gulden), bez daty
Niemcy, 28 stuberów (gulden), bez daty
378697
III

155 zł

szac. 120 zł

58 wyświetleń

0 zakończona
Polska, medal na pamiątkę zaślubin Władysława IV i Ludwiki Marii Gonzagi, pocz. XVIII w. (?)
Polska, medal na pamiątkę zaślubin Władysława IV i Ludwiki Marii Gonzagi, pocz. XVIII w. (?)
378698
Aw: Popiersie Ludwika XIV w prawo, niżej sygnatura J•MAVG...
II

1 500 zł

szac. 250 zł

102 wyświetleń

0 zakończona
Polska, denar koronny, bez daty
Polska, denar koronny, bez daty
378699
Aw: Orzeł, Rw: Korona, niżej pierścień
III+

85 zł

szac. 40 zł

45 wyświetleń

0 zakończona
Polska, denar, bez daty
Polska, denar, bez daty
378700
III

700 zł

szac. 500 zł

410 wyświetleń

0 zakończona
Polska, denar, 1607
Polska, denar, 1607
378701
skrócona data 0-7
II/III

180 zł

szac. 250 zł

63 wyświetleń

0 zakończona
Polska, denar, 1609
Polska, denar, 1609
378702
skrócona data 0-9
II/III

180 zł

szac. 250 zł

57 wyświetleń

0 zakończona

Do wylicytowanych pozycji doliczana jest opłata aukcyjna WCN w wysokości 10%. Prosimy dokładnie zapoznać się z regulaminem aukcji online.