sztabki srebrne, sztabka kolekcjonerska, 1982
Zakończenie: 05-10-2023 22:46:20
379167
Opis: | sztabki srebrne, sztabka kolekcjonerska, 1982, emitent National, MERRY CHRISTMAS - DECEMBER 25. 1982 |
Stan zachowania: | I-, About Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | srebro próby 999, 31.1 g = uncja srebra, stemple lustrzane, patyna, mikroryski |
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 137