Wielka Brytania, 2 floreny, 1887
Zakończenie: 05-10-2023 22:33:20
378894
Opis: | Wielka Brytania - Wiktoria (1837–1901), 2 floreny, 1887, emisja jubileuszowa na 50-lecie panowania |
Stan zachowania: | II/II-, About Near Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | złotawa patyna |
Literatura: | S. 3922 |
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 54