Watykan (Państwo Kościelne), quattrino, 5 rok pontyfikatu (1835)

Rozpoczęcie: 25-09-2023 18:00
Zakończenie: 05-10-2023 22:32:20

Cena wylicytowana: 40 zł
Aukcja zakończyła się 05-10-2023 22:32:20
378415
Opis: Watykan (Państwo Kościelne) - Grzegorz XVI (1831–1846), quattrino, 5 rok pontyfikatu (1835), Rzym
Stan zachowania: II/II-, About Near Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna, rysy na rewersie
Literatura: Berman 3293

Cena końcowa: 40 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 57