Watykan (Państwo Kościelne), quattrino, 5 rok pontyfikatu (1835)
Zakończenie: 05-10-2023 22:32:20
378415
Opis: | Watykan (Państwo Kościelne) - Grzegorz XVI (1831–1846), quattrino, 5 rok pontyfikatu (1835), Rzym |
Stan zachowania: | II/II-, About Near Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | patyna, rysy na rewersie |
Literatura: | Berman 3293 |
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 57