San Marino, 1.000 lirów, 1978
Zakończenie: 05-10-2023 22:28:40
San Marino, 1.000 lirów, 1978
377238
Opis: | San Marino - Republika San Marino (1864–), 1.000 lirów, 1978, Rzym, Lew Tołstoj – 150. rocznica urodzin |
Stan zachowania: | I, Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | srebro próby 835, 14.6 g, miejscowa patyna |
Literatura: | KM 85 |
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 32