Rosja, 1/2 kopiejki, 1915
Zakończenie: 05-10-2023 22:26:40
Rosja, 1/2 kopiejki, 1915
376506
Opis: | Rosja - Mikołaj II (1894–1917), 1/2 kopiejki, 1915, Petersburg |
Stan zachowania: | I, Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | delikatna patyna, piękna moneta |
Literatura: | Bitkin 275, Brekke 26, Kazakov 487 |
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 44