Niemcy, talar, 1831
Zakończenie: 05-10-2023 22:18:00
Niemcy, talar, 1831
378944
Opis: | Niemcy - Saksonia - linia albertyńska (1547–1918) - Antoni (1827–1836), talar, 1831, Drezno, wybite z okazji ustanowienia Konstytucji Saksońskiej |
Stan zachowania: | II+, Choice Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | miejscowa patyna |
Literatura: | AKS 84, Davenport 869, Thun 314 |
Cena wywoławcza: 1 200 zł
Cena szacunkowa: 2 000 zł
Ilość odsłon: 91