Niemcy, ćwierćtalar, 1554
Zakończenie: 05-10-2023 22:17:20
Niemcy, ćwierćtalar, 1554
378947
Opis: | Niemcy - Saksonia - linia albertyńska (1547–1918) - August (1553–1586), ćwierćtalar, 1554, Freiberg |
Stan zachowania: | III+, Good Very Fine |
Dodatkowe informacje: | stara patyna |
Literatura: | Keilitz/Kahnt 92, Merseburger 707 |
Cena wywoławcza: 760 zł
Cena szacunkowa: 1 250 zł
Ilość odsłon: 67