Niemcy, talar, 1769 W

Rozpoczęcie: 25-09-2023 18:00
Zakończenie: 05-10-2023 22:16:20
Niemcy, talar, 1769 W

Niemcy, talar, 1769 W

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 05-10-2023 22:16:20
378945
Opis: Niemcy - Löwenstein-Wertheim-Rochefort - książe Karol Tomasz (1735–1789), talar, 1769 W, Wertheim
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Davenport 2407

Cena wywoławcza: 900 zł
Cena szacunkowa: 1 500 zł
Ilość odsłon: 61