Niderlandy, odważnik do 1 albertyna, I poł. XVII w.
Zakończenie: 05-10-2023 22:14:00
378866
Opis: | Niderlandy, odważnik do 1 albertyna, I poł. XVII w., Antwerpia, Krzyż burgundzki, po bokach A - L, u góry korona, na dole Order Złotego Runa, na stronie odwrotnej słabo widoczna dłoń |
Stan zachowania: | II/III, Extremely Fine / Very Fine |
Dodatkowe informacje: | brąz, 16.0 x 15.9 mm, 2.93 g |
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 79