Śląsk, 3 krajcary, 1632 HZ
Zakończenie: 05-10-2023 22:00:00
Śląsk, 3 krajcary, 1632 HZ
376993
Opis: | Śląsk - Śląsk pod panowaniem habsburskim - Ferdynand II (1619–1637), 3 krajcary, 1632 HZ, Wrocław |
Stan zachowania: | II/II-, About Near Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | patyna, moneta polakierowana |
Literatura: | E.-M. 695, F.u.S. 242, Herinek 1291 |
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 27