Śląsk, 3 krajcary, 1628 HR
Zakończenie: 05-10-2023 21:59:00
Śląsk, 3 krajcary, 1628 HR
376979
Opis: | Śląsk - Śląsk pod panowaniem habsburskim - Ferdynand II (1619–1637), 3 krajcary, 1628 HR, Wrocław, skrócona data 628 |
Stan zachowania: | II/II-, About Near Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | patyna |
Literatura: | E.-M. 681, F.u.S. 219, Herinek 1284 |
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 32