Śląsk, trojak, 1545
Zakończenie: 05-10-2023 21:55:00
Śląsk, trojak, 1545
379038
Opis: | Śląsk - księstwo legnicko-brzesko-wołowskie - Fryderyk II (1488)-(1505–1547), trojak, 1545, Brzeg |
Stan zachowania: | III, Very Fine |
Dodatkowe informacje: | rzadki typ, patyna |
Literatura: | F.u.S. 1369, Kop. 4931 (R2), Iger LBW.45.1.a (R3) |
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 146