Getto Łódź (1941–1943), 10 marek, 1943
Zakończenie: 05-10-2023 21:43:00
378956
Opis: | Getto Łódź (1941–1943), 10 marek, 1943, Łódź |
Stan zachowania: | II+, Choice Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | magnez, 28.4 mm, 1.79 g, ciemna patyna, pięknie zachowana moneta |
Literatura: | Jaeger L.4a, Parchimowicz 15c, Sarosiek 2/2 |
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 204