Polska, 5 złotych, 1928
Zakończenie: 05-10-2023 21:36:00
Polska, 5 złotych, 1928
379156
Opis: | Polska - II Rzeczpospolita Polska (1918–1939) - monety obiegowe, 5 złotych, 1928, Warszawa, Nike, odmiana ze znakiem mennicy |
Stan zachowania: | II-, Nearly Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | patyna na ładnie zachowanej monecie |
Literatura: | Parchimowicz 114a, Kop. 2936 (R1) |
Cena wywoławcza: 900 zł
Cena szacunkowa: 1 500 zł
Ilość odsłon: 129