Polska, 5 groszy polskich, 1816 IB
Zakończenie: 05-10-2023 21:31:20
379076
Opis: | Polska - Królestwo Kongresowe (1815–1835) - Aleksander I (1801–1825), 5 groszy polskich, 1816 IB, Warszawa |
Stan zachowania: | III+, Good Very Fine |
Dodatkowe informacje: | patyna |
Literatura: | Bitkin 854, GM 4, Plage 112 |
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 127