Polska, szeląg, 1797 B
Zakończenie: 05-10-2023 21:30:20
Polska, szeląg, 1797 B
378678
Opis: | Polska - Zabór pruski - Prusy Południowe - Fryderyk Wilhelm II (1786–1797), szeląg, 1797 B, Wrocław |
Stan zachowania: | III+, Good Very Fine |
Dodatkowe informacje: | zielona patyna |
Literatura: | Olding 31, Plage 17, Schrötter 217 |
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 54