Polska, półzłotek, 1767 FS
Zakończenie: 05-10-2023 21:29:20
Polska, półzłotek, 1767 FS
378330
Opis: | Polska - Stanisław August Poniatowski (1764–1795) - monety koronne, półzłotek, 1767 FS, Warszawa, odmiana z szerszą tarczą herbową i szeroko rozstawionymi cyframi daty |
Stan zachowania: | III/III-, About Very Five |
Dodatkowe informacje: | patyna |
Literatura: | Parchimowicz SAP 16.b1, Plage 247 |
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 76