Polska, szeląg, 1760

Rozpoczęcie: 25-09-2023 18:00
Zakończenie: 05-10-2023 21:29:00
Polska, szeląg, 1760

Polska, szeląg, 1760

Cena wylicytowana: 320 zł
Aukcja zakończyła się 05-10-2023 21:29:00
379075
Opis: Polska - August III (1733–1763) - miasto Toruń, szeląg, 1760, Toruń, bez D - B przy herbie Torunia, data blisko monogramu
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna, bardzo ładnie zachowany
Literatura: CNCT 1787, Kahnt 771.a, Kop. 8379 (R1)

Cena końcowa: 320 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 131