Ryga- miasto, półtorak (1/24 talara), 1624
Zakończenie: 05-10-2023 21:21:40
374785
Opis: | Ryga- miasto - Gustaw II Adolf (1621–1632), półtorak (1/24 talara), 1624, Ryga, ADOL w napisie na awersie |
Stan zachowania: | II-, Nearly Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | patyna |
Literatura: | Górecki R.24.1.a, SB 12, Haljak 1462 |
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 88