Polska, denar, 1603
Zakończenie: 05-10-2023 21:17:00
Polska, denar, 1603
378704
Opis: | Polska - Zygmunt III Waza (1587–1632), denar, 1603, Wschowa, Aw: Orzeł, Rw: Herb miasta i data 0 - 3 |
Stan zachowania: | III+, Good Very Fine |
Dodatkowe informacje: | patyna, rzadki typ monety |
Literatura: | Kop. 8439 (R7), Kopicki (ZIIIW) 1713 (R7), Tyszkiewicz 30 mk |
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 84