Polska, trojak, 1583
Zakończenie: 05-10-2023 21:11:00
Polska, trojak, 1583
378907
Opis: | Polska - Stefan Batory (1576–1586) - monety litewskie, trojak, 1583, Wilno, na awersie herb Leliwa, końcówki napisów L / LIT |
Stan zachowania: | III+, Good Very Fine |
Dodatkowe informacje: | patyna |
Literatura: | Iger V.83.1.a (R), Ivanauskas 4SB44-17 |
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 68