Polska, trojak, 1581
Zakończenie: 05-10-2023 21:10:20
Polska, trojak, 1581
378905
Opis: | Polska - Stefan Batory (1576–1586) - monety litewskie, trojak, 1581, Wilno, odmiana z herbem Leliwa na awersie |
Stan zachowania: | II-/III+, Extremely Fine / Very Fine |
Dodatkowe informacje: | patyna, bardzo ładny |
Literatura: | Iger V.81.3.b/f (R), Ivanauskas 4SB27-11 |
Cena wywoławcza: 210 zł
Cena szacunkowa: 350 zł
Ilość odsłon: 64