Polska, denar, 1386–1399

Rozpoczęcie: 25-09-2023 18:00
Zakończenie: 05-10-2023 21:01:00
Polska, denar, 1386–1399

Polska, denar, 1386–1399

Cena wylicytowana: 450 zł
Aukcja zakończyła się 05-10-2023 21:01:00
378852
Opis: Polska - Jadwiga i Władysław Jagiełło (1386–1399), denar, 1386–1399, Kraków, Aw: Orzeł z pionowymi piórami, Rw: Podwójny krzyż w tarczy, litera n?, nad tarczą litera W
Stan zachowania: II-/III+, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 10.1 mm, 0.30 g, patyna
Literatura: Frynas P.16.5 (ER), Gum.H. 410, Gum.P. 511, Kop. 351 (R8)

Cena końcowa: 450 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 88