Polska, brakteat
Zakończenie: 05-10-2023 21:00:00
Polska, brakteat
378998
Opis: | Polska - XIII/XIV w. monety z ziem polskich i sąsiadujących, brakteat, Sześcioszprychowe koło, z wydatną piastą i obręczą jako wałem otokowym |
Stan zachowania: | III, Very Fine |
Dodatkowe informacje: | srebro, 17.7 mm, 0.25 g, ciemna patyna, pęknięcie |
Literatura: | BRP Przyłęk 61, Sarbsk 21 |
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 47