Polska, brakteat, II poł. XIII w.
Zakończenie: 05-10-2023 20:59:40
378851
Opis: | Polska - Anonimowe monety z ziem polskich i sąsiadujących (XIII/XIV w.), brakteat, II poł. XIII w., Krzyż, w dwóch przeciwległych kątach sześciopromienna gwiazda i półksiężyc rogami skierowany do wału |
Stan zachowania: | III, Very Fine |
Dodatkowe informacje: | srebro, 16.4 mm, 0.15 g, zgięcie i ubytek kołnierza i wału |
Literatura: | BRP Prusy E3.6, Sarbsk 36, Waschinski 23, Wieleń 26 |
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 38