Polska, obol lub szeroki brakteat zredukowany, II poł XIII w.
Zakończenie: 05-10-2023 20:59:00
378992
Opis: | Polska - Śląsk - Dolny Śląsk, obol lub szeroki brakteat zredukowany, II poł XIII w., Klucz z dwoma piórami w prawo, po bokach dwie kulki |
Stan zachowania: | III, Very Fine |
Dodatkowe informacje: | srebro, 17.0 mm, 0.31 g, wykruszenie, gięty, pęknięcia |
Literatura: | Fbg 660, Kop. 311t, BRP Przyłęk 63, BRP Lubomia 26, BRP Kroczyce 6 |
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 55