Polska, brakteat, pocz. XIV w.
Zakończenie: 05-10-2023 20:57:40
379004
Opis: | Polska - Księstwo Sandomierskie - Władysław Łokietek (1305–1333), brakteat, pocz. XIV w., Dwie gwiazdy sześciopromienne jedna nad drugą, z boków dwa półksiężyce zwrócone łukami do siebie |
Stan zachowania: | III+, Good Very Fine |
Dodatkowe informacje: | srebro, 16.1 mm, 0.23 g |
Literatura: | Frynas P.11.15 (VR), BRP Lubomia 36, BRP Przyłęk 52, Kop. 308c |
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość odsłon: 58