Polska, denar, bez daty (1173–1185/90)
Zakończenie: 05-10-2023 20:56:40
378986
Opis: | Polska - Śląsk - Bolesław I Wysoki (1163–1201), denar, bez daty (1173–1185/90), Wrocław, Aw: Biskup z krzyżem i biblią, po prawej VS; Rw: Rycerz walczący z lwem |
Stan zachowania: | III/III+, About Good Very Fine |
Dodatkowe informacje: | srebro, 16.5 mm, 0.26 g, niedobity, delikatna patyna |
Literatura: | Frynas S.2.2, Gum-H. 233, Kop. 6424 (R2), Str. 46, Such. 2 |
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 103