Polska, denar, przed 1107
Zakończenie: 05-10-2023 20:54:20
Polska, denar, przed 1107
378983
Opis: | Polska - Bolesław Władysławic (Krzywousty) jako książę śląski 1097–1107, denar, przed 1107, Wrocław, Aw: Głowa z perełkową fryzurą, BOLEZX…; Rw: Głowa z perełkową fryzurą, X…NNES |
Stan zachowania: | III-, Nearly Very Five |
Dodatkowe informacje: | srebro, 17.3 mm, 0.81 g, niedobity, patyna |
Literatura: | Fbg 3, FbgCDS 478, Frynas P.6.9 (VR), Gum-H. 8 (RR), Gum-P. 4, Kop. 45 (R8), Nakielski [w: Pieniądz i banki na Śląsku. Studia na |
Cena wywoławcza: 480 zł
Cena szacunkowa: 800 zł
Ilość odsłon: 107