Polska, denar (naśladownictwo), po 1081
Zakończenie: 05-10-2023 20:53:20
378965
Opis: | Polska - Władysław I Herman (1081–1102), denar (naśladownictwo), po 1081, Aw: Głowa władcy w lewo, legenda, Rw: Budowla z trzema wieżami o namiotowych dachach zakończonych krzyżami, pseudolegenda |
Stan zachowania: | III+, Good Very Fine |
Dodatkowe informacje: | srebro, 14.0 mm, 0.59 g, patyna |
Literatura: | Frynas P.5.1 (oryginał) |
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 97