Zakon Krzyżacki, brakteat, ok. 1247–1258
Zakończenie: 05-10-2023 20:49:20
198628
Opis: | Zakon Krzyżacki, brakteat, ok. 1247–1258, Długowłosa postać rycerza, trzymająca lewą ręką tarczę, na której krzyż, w prawej ręce proporzec płachtą skierowany ku głowie, z prawej strony wolnostojąca laska krzyżowa |
Stan zachowania: | III, Very Fine |
Dodatkowe informacje: | srebro, 18.6 mm, 0.23 g, drobne wykruszenia kołnierza |
Literatura: | BRP Prusy T2.12, W. 13b |
Cena wywoławcza: 420 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 69