Śląsk, brakteat zredukowany, XIII/XIV w.
Zakończenie: 05-10-2023 20:47:20
378995
Opis: | Śląsk, brakteat zredukowany, XIII/XIV w., Głowa orła w lewo z długim, zagiętym do dołu na końcu dziobem |
Stan zachowania: | III/III-, About Very Five |
Dodatkowe informacje: | srebro, 18.1 mm, 0.35 g, ciemna patyna |
Literatura: | Fbg 834, Przyłęk 25, Lubomia 27, Kop. 7048bd, Saurma-Jeltsch V/251 |
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 42