Krzyżowcy, denar turoński, 1306–1313
Zakończenie: 05-10-2023 20:42:40
377327
Opis: | Krzyżowcy - Achaia - Filip z Tarentu (1294–1332), denar turoński, 1306–1313, Chiarenza, Aw: Krzyż, + PhS P ACh TAR DR, Rw: Kasztel turoński , D CLARENCIA |
Stan zachowania: | III/III-, About Very Five |
Dodatkowe informacje: | srebro, 19.2 mm, 0.78 g, ciemna patyna |
Literatura: | CCS 26a |
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 45