Krzyżowcy, denar turoński, 1289–1297
Zakończenie: 05-10-2023 20:41:00
377344
Opis: | Krzyżowcy - Achaia - Florent z Hainaut (1289–1297), denar turoński, 1289–1297, Chiarenza, Aw: Krzyż, + FLORENS P ACh, Rw: Kasztel turoński, DE CLARENCIA |
Stan zachowania: | III/III+, About Good Very Fine |
Dodatkowe informacje: | srebro, 19.7 mm, 0.89 g, patyna |
Literatura: | CCS 13 |
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 38