Cesarstwo Rzymskie, antoninian, 238–239
Zakończenie: 05-10-2023 20:25:00
378688
Opis: | Cesarstwo Rzymskie - Gordian III (238–244), antoninian, 238–239, Rzym, Aw: Popiersie cesarza w koronie radialnej w prawo, IMP CAES M ANT GORDIANVS AVG, Rw: Fides stojąca na wprost, głowa w lewo, trzymająca w prawej dłoni sztandar, w lewej zaś berło, FIDES MILITVM |
Stan zachowania: | III, Very Fine |
Dodatkowe informacje: | srebro, 4.28 g, patyna |
Literatura: | RIC 1, C. 86 |
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 44