Cesarstwo Rzymskie, as
Zakończenie: 05-10-2023 20:21:40
Cesarstwo Rzymskie, as
378685
Opis: | Cesarstwo Rzymskie - Lucilla (córka Marka Aureliusza) (164–182), as, Rzym, Aw: Popiersie cesarzowej w prawo, LVCILLA AVGVSTA, Rw: Junona stojąca w lewo, trzymająca paterę i berło, u jej stóp paw, po bokach S - C, IVNO REGINA |
Stan zachowania: | III, Very Fine |
Dodatkowe informacje: | brąz, 25.3 mm, 12.01 g, patyna |
Literatura: | RIC 1752 |
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 60