Cesarstwo Rzymskie, denar, 114–117

Rozpoczęcie: 25-09-2023 18:00
Zakończenie: 05-10-2023 20:20:20

Cena wylicytowana: 85 zł
Aukcja zakończyła się 05-10-2023 20:20:20
378840
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Trajan (98–117), denar, 114–117, Rzym, Aw: Popiersie cesarza w wieńcu laurowym w prawo, IMP CAES NER TRAIAN OPTIM AVG GERM DAC, Rw: Stojąca Providentia trzymająca berło, po bokach napis PRO-VID, u jej stóp glob, PARTHICO P M TR P COS VI P P S P Q R
Stan zachowania: III/IV, Very Fine / Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 18.5 mm, 2.62 g, wyłuszczenie i uszkodzenia rewersu
Literatura: RIC 361

Cena końcowa: 85 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 86