Cesarstwo Rzymskie, as, 88
Zakończenie: 05-10-2023 20:20:00
Cesarstwo Rzymskie, as, 88
378832
Opis: | Cesarstwo Rzymskie - Domicjan (81–96), as, 88, Rzym, Aw: Głowa cesarza w wieńcu laurowym w prawo, IMP CAES DOMIT AVG GERM P M TR P VIII CENS PER P P, Rw: Domicjan stojący w lewo, trzymający ręke nad ołtarzem, z lewej, stojące w prawo postacie grające na instrumentach (lira i flet), [COS XIIII LVD SAEC FEC], w odcinku S C |
Stan zachowania: | IV+, Choice Fine |
Dodatkowe informacje: | brąz, 28.9 mm, 12.09 g, zielona patyna |
Literatura: | RIC² 623 |
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 73