Cesarstwo Rzymskie, as, 50–54
Zakończenie: 05-10-2023 20:19:00
Cesarstwo Rzymskie, as, 50–54
378834
Opis: | Cesarstwo Rzymskie - Klaudiusz (41–54), as, 50–54, Rzym, Aw: Głowa Klaudiusza w lewo, TI CLAVDIVS CAESAR AVG P M TR P IMP P P, Rw: Minerwa krocząca w prawo, trzymająca włócznię i tarczę, po bokach litery S - C |
Stan zachowania: | III-, Nearly Very Five |
Dodatkowe informacje: | brąz, 29.5 mm, 11.02 g, ciemna patyna |
Literatura: | RIC 116, C. 84 |
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 119