Bizancjum, solidus, 616-625
Zakończenie: 05-10-2023 20:11:00
Bizancjum, solidus, 616-625
378952
Opis: | Bizancjum - Herakliusz i Herakliusz Konstantyn (613–638), solidus, 616-625, Konstantynopol, Aw: Popiersia cesarzy na wprost, ∂∂ NN HERACLIЧS ET HERA CONST PP AVG; Rw: Krzyż na czterostopniowej podstawie, VICTORIA AVGЧ, oficyna Θ, w odcinku CONOB |
Stan zachowania: | II+, Choice Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | złoto, 21.2 mm, 4.44 g, mennicze uszkodzenia krążka, ale egzemplarz pięknie zachowany |
Literatura: | DOC 20, MIB 21, Sear 743 |
Cena wywoławcza: 2 700 zł
Cena szacunkowa: 4 500 zł
Ilość odsłon: 111