czasopisma, Львiвськi нумiзматичнi записки (Lwowskie Zapiski Numizmatyczne), nr 16-17/..
Zakończenie: 05-10-2023 20:09:20
379184
Opis: | czasopisma, Львiвськi нумiзматичнi записки (Lwowskie Zapiski Numizmatyczne), nr 16-17/2019-2020 |
Stan zachowania: | I/I-, Choice About Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | 80 stron formatu A4, miękka okładka , wewnątrz artykuły dotyczące m. in. nowych znalezisk monet z XIV wieku, praskich groszy na terenie galicko-wołyńskim, nieopisanych odmian monet polskich XVII wieku, kontramarkach na denarach Włodzimierza Olgierdowica, nieznanych odmianach monet polskich z XVII wieku, skarbu monet z okolic Zaleszczyk, patriotyków warszawskich grawerów, kartki pocztowej szczerzeckiej firmy Alba, starych zdjęć borysławskich pól naftowych, cieszyńskiego halerza z XV w., |
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 51