czasopisma, Львiвськi нумiзматичнi записки (Lwowskie Zapiski Numizmatyczne), nr 10/2013
Zakończenie: 05-10-2023 20:08:40
379179
Opis: | czasopisma, Львiвськi нумiзматичнi записки (Lwowskie Zapiski Numizmatyczne), nr 10/2013 |
Stan zachowania: | I/I-, Choice About Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | 60 stron formatu A4, miękka okładka, wewnątrz artykuły dotyczące m.in. najstarszych monet wielkiego księstwa litewskiego, nowego stempla galicko-ruskiego grosika Władysława Opolczyka, katalogu punc na monetach, znaleziska rzymskiej monety na Ukrainie, nieopisanych odmian polskich monet z XVI-XVIII wieku czy skarbu monet z XVII w. znad Zbrucza |
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 47