czasopisma, Львiвськi нумiзматичнi записки (Lwowskie Zapiski Numizmatyczne), nr 6–7/20..
Zakończenie: 05-10-2023 20:08:00
379176
Opis: | czasopisma, Львiвськi нумiзматичнi записки (Lwowskie Zapiski Numizmatyczne), nr 6–7/2009–2010 |
Stan zachowania: | I/I-, Choice About Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | 72 stron formatu A4, miękka okładka, wewnątrz artykuły dotyczące m. in. miedzianych denarów lwowskich z XIV w., monet księstwa podolskiego, znalezisk grzywien na zachodnim Wołyniu czy wprowadzenia monety austriackiej w Galicji pod koniec XVIII w. |
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 49