wydawnictwa polskie, Bylicki Tomasz, Męclewska Maria – Skarb z Kijowa. Złoty poczet. Królewska ..
Zakończenie: 05-10-2023 20:06:20
378875
Opis: | wydawnictwa polskie, Bylicki Tomasz, Męclewska Maria – Skarb z Kijowa. Złoty poczet. Królewska kolekcja medali Stanisława Augusta, Warszawa 2011, ISBN 9788392808466 |
Stan zachowania: | I/I-, Choice About Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | 172 strony formatu A4, twarda oprawa, bardzo bogato ilustrowane, ze znacznymi, całostronicowymi powiększeniami medali |
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 61