wydawnictwa zagraniczne, Seaby H. A. – Greek Coins and their values, London 1966, 2. wydanie
Zakończenie: 05-10-2023 20:03:40
378931
Opis: | wydawnictwa zagraniczne, Seaby H. A. – Greek Coins and their values, London 1966, 2. wydanie |
Stan zachowania: | I-, About Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | 218 stron + 8 tablic, format ok. 15 x 23 cm, twarda oprawa z obwolutą, katalog monet greckich wraz z wycenami i oceną rzadkości |
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 49